Zapewne większość z Państwa miała przyjemność korzystać z metody medycyny niekonwencjonalnej, jaką jest akupunktura. Wiemy, że działa, lub przekonali nas o tym nasi znajomi. Zazwyczaj efekty tych zabiegów odczuwalne są dopiero po 6-10 kuracjach. Poprzez zamieszczanie igieł w punkty witalne boczne (tzw. meridiany) uzyskuje się eliminację np. bólu kręgosłupa oraz poprawę pracy poszczególnych narządów.

Moje umiejętności polegają na usunięciu wszystkich blokad w przepływie energii w organizmie, oczyszczeniu głównych punktów energetycznych – czakramów oraz wyrównania powłoki biopola, co natychmiastowo przekłada się na poprawę samopoczucia i uczucie spokoju oraz podniesienia witalności u pacjentów. Oczyszczam punkty energetyczne podczas pierwszego spotkania lub rozmowy. Zdecydowane zmiany odczuwają osoby w stanach depresji, stanów lękowych i nerwic, a także innych.

Z zamiłowania jestem sportowcem, często wyznaczam sobie związane z tym cele. Moje doświadczenia z osiąganiem lepszych rezultatów sportowych doprowadziły mnie do wiedzy na temat suplementacji i zdrowego odżywiania, którą to stale pogłębiam. Od kilku lat rozwinąłem w sobie umiejętności bioenergoterapeutyczne do tego stopnia, że jestem w stanie usunąć np. ból głowy w ciągu 2 – 5 minut.

Dziś wiemy też, jak ważną rolę dla naszego zdrowia odgrywa nasza podświadomość, bowiem to ona nami zarządza. Około 90 % wszystkich decyzji, które w życiu podejmujemy, mają miejsce na podstawie naszych wartości, programów i przekonań. I nawet, kiedy jesteśmy w stanie stwierdzić, że przecież myślimy i działamy świadomie, to nasza podświadomość podejmuje decyzję o czymś, już znacznie wcześniej, zgodnie z wartościami, które ma zakodowane.

W swojej pracy z pacjentami wszystko to uwzględniam, albowiem wpływ naszej podświadomości, naszych myśli i nastawienia do życia jest powiązany ze stanem naszego zdrowia fizycznego.
Teorie psychologii, psychosomatyki, rosyjskiej medycyny informacyjnej, suplementacji oraz zdrowego odżywiania łączę z wiedzą i prawami wciąż rozwijającej się i ukazującej nasz świat z innej niż dotychczas perspektywy dziedziny fizyki – fizyki kwantowej.

Moje umiejętności terapii kwantowych rozwijam poprzez codzienną pracę z ludźmi od kilku lat. Jestem otwarty na każdą wiedzę, jeśli tylko ma ona przełożenie w osiągnięciu konkretnych rezultatów, związanych ze zdrowiem.

Tak więc bazując na medycynie alternatywnej łączę wiele naturalnych metod leczenia, które rozwijały się 5 000 – 7 000 lat temu w Indiach i Chinach a podparte najnowszymi metodami naukowymi, zostały udoskonalone w naszych czasach. Wszystko to, co stanowi wiedzę już dawno temu odkrytą, dziś nauka ukazuje doświadczalnie na nowo.

Uśmiecham się, gdy pomyślę, że kończąc kilkanaście lat temu technikum mechaniczno-elektryczne jako technik elektryk, już miałem do czynienia z praca z energią. Prąd jest przecież, podobnie jak telefonia komórkowa, TV, GPS, przejawem energii!
Dalej uzyskując tytuł magistra jako niepraktykujący nauczyciel, mogę wykładać o energii, a obecnie poszerzając wiedzę z zakresu promocji zdrowia mogę to ze sobą ściśle połączyć.
Obecnie jestem w stanie pomóc każdemu, kto takiej pomocy oczekuje. Tylko wtedy, gdy jest na to gotowy i otwarty na te działania. Posiadam międzynarodowe uprawnienia do zabiegów związanych z bioenergoterapią.

Na obecnym etapie wiedzy medycznej, nie ma wątpliwości, że medycyna zaszła bardzo daleko i wiele potrafi, jednak w swoim podejściu do zgłębiania wiedzy o człowieku, rozdrobniła go na setki diagnoz i dziesiątki cząstek, za którymi człowiek jako całość, ze swoimi emocjami, zniknął daleko za horyzontem.
Myślę, że świat idzie w kierunku zmian i spojrzenia na człowieka, jako na wzajemnie wspierający się w działaniach, skomplikowany układ energoinformacyjny, w którym wszystko jest wzajemnie ze sobą powiązane i wzajemnie zależne.

Ja tam będę…

Moje zabiegi nie zastępują wizyty u lekarza. Moje działania są tylko uzupełnieniem leczenia. Wszystkich namawiam do konsultacji lekarskich. Posiadając wyniki badań, możliwe jest porównanie zmian przed i po moich zabiegach.